16 - 17 Eylül 2023 Yatılı Eskişehir Gezisi Organizasyonu Yapıldı.

Vakfımız tarafında Sportif Etkinlikler dahilinde, tertip edilen Yatılı Eskişehir gezi etkinliğimiz meslektaşlarımız ve aileleri ile birlikte 16 -17 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

Meslektaşlarımızın aileleri ile sosyal ortamlarda da bir araya gelmesinin birlikteliğimize sağlayacağı katkıyı göstermeyi hedefleyen organizasyon hedefine tam olarak ulaşmıştır.

Sabah 10:00 da Eskişehir’de buluşularak,  profesyonel rehber eşliğinde öncelikle Odunpazarı’na gidilerek tarihi evler görüldü ve alışveriş yapıldı. Türkiye’nin ilk yeri arabası Devrim arabası görüldü. Öğlen yemeğinden sonrasında sırasıyla kent park ve Balmumu heykel müzesi gezisi yapıldı. Sonrasında Sazova parka gidilerek serbest zaman geçirildi. Hasır restaurant da akşam yemeğini yedikten sonra otobüsle konuklama yapılacak otele geçildi. Pazar günü otobüse binilerek kahvaltı için Gaga restauranta gidildi. Kahvaltı sonrası porsuk çayında tekne turu yapılarak isteyenler gondol gezisi yaptı.

Meslektaşlarımız ve aileleri ile birlikte gezimiz neşe içerisinde tamamlanmış olup böyle organizasyonların tekrarlanması gerektiği konuşulmuştur.

Bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emekleri bulunan Yönetim kurulu üyemiz Sayın Şeyda TÜFEK’e ve Yönetim Kurulumuza, katılan tüm eksperlerimize ve ailelerine mesleğimiz adına teşekkür ederiz.

Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı
                   Yönetim Kurulu

İlgili Fotoğraflar