23 Nisan 2022 Cumartesi Edirne Tarihi yerler Gezisi ve İftar Yemeği Organizasyonu Yapıldı.

Vakfımız tarafında Sportif Etkinlikler dahilinde, tertip edilen Tarihi Yerler Gezisi ve İftar Yemeği etkinliğimiz meslektaşlarımız ve aileleri ile birlikte 23 Nisan 2022 Cumartesi günü Edirne’ de gerçekleştirilmiştir.

Meslektaşlarımızın aileleri ile sosyal ortamlarda da bir araya gelmesinin birlikteliğimize sağlayacağı katkıyı göstermeyi hedefleyen organizasyon hedefine tam olarak ulaşmıştır. Sabah 11:00 da otobüsle başlayan gezimiz, Edirne’ye ulaştıktan sonra sırasıyla; Edirne Büyük Sinagogu, II. Beyazıd Külliyesi - Sağlık Müzesi, Karaağaç Tren Garı, Meriç Köprüsü,  Meriç Nehri, Selimiye Camii, Üç Şerefeli Cami,  Edirne Saraçlar Caddesi ve turistik Çarşılar gezilmiştir. Sonrasında daha önceden rezervasyon yaptırılan restauranta iftar yapılmak için gidilmiştir.

Meslektaşlarımız ve aileleri ile birlikte gezimiz neşe içerisinde tamamlanmış olup böyle organizasyonların tekrarlanması gerektiği konuşulmuştur.

Bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük emekleri bulunan Yönetim Kurulumuza, katılan tüm eksperlerimize ve ailelerine mesleğimiz adına teşekkür ederiz.

Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı
                   Yönetim Kurulu

İlgili Fotoğraflar