SEDEV Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı Video Konferans ile Düzenlendi.

02.05.2020 tarihinde, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Asıl ve Yedek üyelerimizin, TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi ve TÜSED Başkanı Sayın Ahmet Nedim ERDEM’ in katılımı ile bir video konferans toplantısı gerçekleştirdik. Başkanımız Sayın Tamer TOPAL’ ın moderatörlüğün de yapılan toplantıda, Covid 19’ un Mesleğimiz ve Türk Sigorta Sektörüne etkilerini değerlendirmiştir. Bu süreç bitiminde Vakıf olarak yapılabilecek Eğitimler ve Etkinlikler hakkında görüşülmüş olup, toplantıda alınan kararlar en kısa zamanda hayata geçirilecektir.

TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi ve TÜSED Başkanı Sayın Ahmet Nedim ERDEM, SEİK’ in çalışmaları hakkında bilgi verdiği toplantıda tüm kurul üyelerimizin tamamını tek tek dinledik, salgının mesleğimiz üzerindeki etkilerini değerlendirdik.

Adeta bir çalıştay havasında süren ve son derece verimli geçen toplantımızı en kısa süre içerisinde tekrarlanması dilekleri ile sona ermiştir. Toplantımıza katılan başta TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi ve TÜSED Başkanı Sayın Ahmet Nedim ERDEM’ e, ve tüm kurul üyelerimize teşekkür ederiz.

İlgili Fotoğraflar