SEDEV Sami Akçay Futbol Turnuvası Final Maçlarıyla Tamamlandı.

Bildiği üzere Vakfımız Sportif Etkinlikleri çerçevesinde 2020 yılı içerisinde organizasyonu yapılan SEDEV Sami Akçay Futbol Turnuvasında müsabakalar, grup maçları tamamlanmış, finallere kalan 4 takım arasında Bursa’da finallerin yapılması planlanmıştı.

2020 yılı içerisinde Pandemi tedbirleri nedeniyle yapılamayan Türkiye Finalleri 02.10.2021 Cumartesi günü Bursa’ da çok yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Final maçı öncesinde Sigorta Eksperlerinden oluşan veteranlar maçı yapıldı. TOBB SEİK ve TÜSED Başkanı Sayın Ahmet Nedim ERDEM’ in başlama vuruşu ile başlayan final müsabakasını İncir Gücü Efe Sporu (Aydın) 4-3 yenen Sert Sigorta (İstanbul) Şampiyon oldu.

Kupa töreninde konuşma yapan Başkanımız Sayın Tamer TOPAL’ ın katılan tüm Sigorta Eksperlerimize ve takımlara teşekkür etti. Şampiyon olan Sert Sigorta ve Turnuva 2. Olan İncir Gücü Efe spora Kupa, madalya ve hediye olarak yaptırılan eşofman takımları verilmiştir.

İzmir Kenar Mahalle Turnuva şartları gereği finallere katılamadığından dolayı 3. Maçı yapılamamıştır.

Turnuva şampiyonu Sert Sigorta’yı tebrik eder, bu turnuvanın gerçekleşmesinde büyük emekleri bulunan Yönetim Kurulumuza, TOBB SEİK Başkanı Sayın Ahmet Nedim ERDEM’ e, SEİK Üyelerine, Turnuva Komitemize, Finallerin organizasyonun da büyük emekleri olan Bursa TÜSED Bölge Temsilcilerine, katılan tüm eksperlerimize ve ofis çalışanlarına mesleğimiz adına teşekkür ederiz.

SEDEV Sami Akçay Futbol Turnuvası Sonucu:

  1. Sert Sigorta (İstanbul)
  2. İncir Gücü Efe Spor (Aydın)
  3. Eksen Sigorta (İstanbul)
  4. Kenar Mahalle (İzmir)

İlgili Fotoğraflar